Yukarı Çık

Çocuk > Bebeğinizin hassas cildi için özel temizleyici!

Bebeğinizin hassas cildi için özel temizleyici!

06 Eyl 2017 Tarihinde, sercan5252 Tarafından eklendi!

Bebeğinizin duygulu cildini temizlemek için yepyeni bir çözüm var! Dermokozmetik kategorisinde en sevilen markalardan ABCDerm, bebeklerin sağlığı ve rahatlığı için hususi bir solüsyon geliştirdi.

Her cildin ihtiyacına müsait çözümler sunan Bioderma, ciltleri yetişkinlere nazaran daha duygulu olan minikleri unutmuyor. Hem kış hem de yaz mevsiminde sıklıkla kullanılabilen ABCDerm H2O Temizleyici Misel Solüsyon, bebeklerin kolaylıkla tahriş olabilen bez bölgesini, ten kıvrımlarını, ellerini, yüzünü ve göz çevresini mükemmel şekilde temizliyor. Cildi nazikçe temizleyen formülü sayesinde mükemmel ten ve göz toleransı sağlayan ürün, cildin nemlendirilmesine muavin oluyor. Kullanım sonrası yağlı bir his bırakmayan ABCDerm H2O Temizleyici Misel Solüsyon, durulama gerektirmiyor, cildi yatıştırırken ferah bir tesir bırakıyor.

Güzel haber: ABCDerm H2O içeriği bebeğinizin hassasiyetine göre hazırlandı. Parfüm, paraben ve sabun içermiyor, gözleri yakmıyor. Ekonomik boyu olan 500 ml evde annelerin en aka yardımcısı olurken, 100 ml’i ise annelerin her daim yanında taşımasını kolaylaştırarak bebeklerin rahat bir gün geçirmelerini sağlıyor.

0-3 ıslak arasındaki bütün bebek ciltleri için kullanılabilir. Bebek ve çocukların duygulu cildine bir pamuk yardımıyla uygulanır, nazikçe temizlenir. Ten temizlenene kadar uygulamaya devam edilir. Günlük kullanıma uygundur. Yeni doğan bebeklerin de kullanımına uygundur.

Ürün miktarı: 100 ml – 500 ml

Fiyat: 100 ml: 26.50 ₺ 500 ml: 79.50 ₺

 

Benzer Yazılar

Bebeklerde 6. Hafta ile 16 Hafta Arası Uyku Düzeni
Bebeklerde 6. Hafta ile 16 Hafta Arası Uyku Düzeni
Bebeklerde 4-6 ay Arası Uyku Düzeni
Bebeklerde 4-6 ay Arası Uyku Düzeni
Malkoç: Çocuk Teslimiyle İlgili Sıkıntının Çalışmaların Ardından Düzelmesini Umuyorum
Malkoç: Çocuk Teslimiyle İlgili Sıkıntının Çalışmaların Ardından Düzelmesini Umuyorum

Sosyal Medyada Paylaş

Facbook ile yorum yap!

Sende bir yorum yap! Toplam 0 yorum var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  • Burçlar