Yukarı Çık

Yazılar > Fal, burç ve rüya tabirlerini bir arada sunan site

Fal, burç ve rüya tabirlerini bir arada sunan site

07 Oca 2017 Tarihinde, sercan5252 Tarafından eklendi!

“Fal bakmak zor”, “Rüya yorumlamak için bilmek gerek”, “Günlük burç yorumum çok saçma!” gibi birçok yakınmayı bende yapardım. http://www.falyorumlari.com/ sitesi sayesinde aslında kahve falı bakmanın zor olmadığını, rüya yorumlamak için illa bilge olunması gerekmediğini ve burç yorumlarının aslında çok mantıklı bir şekilde okuyucu ile buluşturulabileceğini gördüm.

Sitenin kahve falı sözlüğü bölümü sayesinde kendi fincanım ile kahve bakmaya başladım. Fal bakmanın aslında o kadar da mistik güçler ile alakalı olmadığının insanın gördüklerini yorumlamak ile alakalı olduğunu bu şekilde anladım. Benim fal bakma konusundaki eksiğim site Falyorumları kadar geniş bir sözlüğümün hiçbir zaman olmaması imiş.

Sitede bulunan riya tabirleri ise fal bakma merakımdan sonra geldi. Arkadaşımın bana rüyasını anlatması üzerine sitenin rüya tabirleri bölümüne bakmayı denedim ve aradığımız her şeyin yorumunu bulmayı başardık. Bu kadar geniş bir yorum ise neredeyse hiçbir rüya tabirinde görmemiştik. Site gördüğümüz her şeyi birçok yönden ele almış ve bize birçok yönü ile mantıklı şekilde sunmuştu. Sanki bize bu durumun bilinç altımız ile alakalı bir şekilde bize yansıdığını net bir şekilde anlatıyordu.

Bir süre sonra sitenin burçlar bölümündeki başarısını da görünce tüm arkadaşlarımla birlikte fal bakar ve rüya yorumlayabilir bir hale geldik. Biz aradığımız herşeyi http://www.falyorumlari.com/ sitesinde bulduk, eminim siz de bulacaksınız.

Benzer Yazılar

İshale Ne İyi Gelir?
İshale Ne İyi Gelir?
Bodrum’un Güzelliklerini Yaşayınca Anlarsınız
Bodrum’un Güzelliklerini Yaşayınca Anlarsınız
Erkek Mont Modelleri Kışları Beyleri Isıtmaya Aday
Erkek Mont Modelleri Kışları Beyleri Isıtmaya Aday

Sosyal Medyada Paylaş

Facbook ile yorum yap!

Sende bir yorum yap! Toplam 0 yorum var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  • Burçlar