Yukarı Çık

Çocuk > Hassas bebekler için güçlü nem desteği!

Hassas bebekler için güçlü nem desteği!

06 Eyl 2017 Tarihinde, sercan5252 Tarafından eklendi!

Bebekler doğdukları andan itibaren yetişkinlerden farklı ten yapısına sahiptir. Bebeğin cildi, yetişkin cildine göre daha az nemlendirici unsur içerir. Suyu basit emer; ancak nemi de acele kaybeder. Bebek cildinin yüzeyi de ince ve narindir. Bu sebeplerle bebek cildinin özenle korunması gerekir.

Bebekler yetişkinlerden daha duygulu bir cilde sahip oldukları için bebeklerinize bakım ürünü alırken paraben ve katkı maddesi içermeyen, tabii içerikli bebek/çocuk ürünleri tercih etmeniz önerilir. Mustela Cold Cream sabun, paraben içermeyen � tabii yapısı ve löp temizleme formülü sayesinde cildi nazikçe temizler ve besler. Kuru cildin zayıflamış nem ve yağ dengesini güçlendirerek cildi çevresel faktörlere karşı korumaya muavin olur.

Ayrıca içerisinde bulunan patentli tabii içerik “Avokado Perséose* ” cildi besler ve korur. Ciltte alerjik reaksiyon riskini en aza indirmek için hususi olarak formüle edilmiştir. *Avokado Perséose: Yeni kuşak biyomimetik aktif maddedir; tabii kökenli bu aktif madde bebek cildiyle mükemmel ahenk içinde devinim fiyat ve böylece güvenli kullanım ile hedeflenmiş etkinliği bir arada sağlar.

Mustela ürünlerini bütün anlaşmalı eczanelerden temin edebilirsiniz. Tavsiye Edilen KDV Dahil Tüketici Satış Fiyatı : 29,90 TL / 150 gr X 2          

Benzer Yazılar

Bebeklerde 6. Hafta ile 16 Hafta Arası Uyku Düzeni
Bebeklerde 6. Hafta ile 16 Hafta Arası Uyku Düzeni
Bebeklerde 4-6 ay Arası Uyku Düzeni
Bebeklerde 4-6 ay Arası Uyku Düzeni
Malkoç: Çocuk Teslimiyle İlgili Sıkıntının Çalışmaların Ardından Düzelmesini Umuyorum
Malkoç: Çocuk Teslimiyle İlgili Sıkıntının Çalışmaların Ardından Düzelmesini Umuyorum

Sosyal Medyada Paylaş

Facbook ile yorum yap!

Sende bir yorum yap! Toplam 0 yorum var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  • Burçlar