Yukarı Çık

Evlilik > Kadınlar erkeklerin neresine bakar?

Kadınlar erkeklerin neresine bakar?

21 Haz 2017 Tarihinde, sercan5252 Tarafından eklendi!

Yoldan geçen bir erkek gördüğümüzde veya ilk buluşmada çaktırmadan baştan aşağı süzeriz. Peki, biz kadınlar erkeklerin neresine bakarız? ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak toplandık, erkeklerin neresine baktığımızı itiraf ettik, merakla okuyacaksınız!

Önce dişlerine bakıyoruz

Bir erkeğin kendine itina gösterip göstermediğini evvel dişlerine bakarak anlıyoruz. Dişinde lekeler veya aş artıkları olan erkeklerden hiç hoşlanmıyoruz! İnci gibi bembeyaz dişlere sahip erkeklerse bizden 10 puanı kapıyor!

Vücut hatlarını inceliyoruz

Genelde kadınların gövde hatları konuşulur, ancak biz de erkeklerin kilosuna, karnına, kollarına bakıyoruz. Göbekli erkeklerden haz etmiyoruz ve doğal ki fit erkeklerden hoşlanıyoruz! Kol kasları belirgin, ince ve kuvvetli gövde yapısına sahip erkeklere bayılıyoruz!

Evet, poposuna bakıyoruz

Erkekler, kadınların kalçalarına bakıyor. İtiraf edelim, biz de onların poposuna bakıyoruz! Spor ve iyi beslenmeye kendine iyi bakan erkeklerin poposu gerçekten fazla güzel oluyor. Dar kesim bir pantolonla hatları ortaya çıkmışsa gözlerimizi alamıyor, hatta yanımızdaki arkadaşımızı dürtürüyoruz.

Gözlerinde samimiyet arıyoruz

Biz kadınlar duygusalız, her şeyden evvel samimiyet ve güvene öncelik veriyoruz. Gerçek şu ki, erkeklerin gözlerine baktığımızda ışıltı, itimat ve sevgi görmek istiyoruz. Bu yüzden, bilhassa ilk buluşmada erkeklerin gözlerine bakıp karakterine dair ipuçlarını yakalıyoruz.

Kokusuna fazla dikkat ediyoruz

Bir erkek ilk bakışta yakışıklı görünmese bile, şayet çekici bir parfümü varsa kadınların zevk listesinde üst sıraya tırmanıyor. Yeni yıkanmış, mis gibi duş jeli kokan erkeğe gerçekten bayılıyoruz. Erkekleri etkilemenin yolları üzerine birçok tavsiye var ama sorun kadınları etkilemekse, erkekler mutlaka güzel kokmalıdır!

Kıyafetlerin uyumunu önemsiyor

Artık erkekler de modayı takip ediyor, trendlere müsait giyiniyor. İşte bu erkekler, kadınlar için alaka çekici oluyor. Örneğin, lacivert pantolon, ak gömlek ve taba rengi ayakkabıyla kombin yapmış erkekleri klas ve çekici buluyoruz.

Erkeklerin saçlarına bakıyoruz

Aslında bazı erkeklere kellik fazla yakışıyor, Jason Statham gibi! Ama şayet saçları varsa, bakımlı ve pak olmasına fazla dikkat ediyoruz. Çünkü bu özellikler sadece kadına ait değildir, insanidir. Karşımızdaki erkeğin saçları veya varsa sakalı, bıyığı pak olsun istiyoruz.

Benzer Yazılar

7 Şubat 2018 günlük burç yorumu
7 Şubat 2018 günlük burç yorumu
İyi hissetmek için 9 tavsiyemiz var!
İyi hissetmek için 9 tavsiyemiz var!
İlişkinizin tehlikede olduğunu nasıl anlarsınız?
İlişkinizin tehlikede olduğunu nasıl anlarsınız?

Sosyal Medyada Paylaş

Facbook ile yorum yap!

Sende bir yorum yap! Toplam 0 yorum var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  • Burçlar