Yukarı Çık

Evlilik > Kadınlar için cinsellikte mutluluk tüyoları

Kadınlar için cinsellikte mutluluk tüyoları

06 Tem 2017 Tarihinde, sercan5252 Tarafından eklendi!

Cinsellikte mutluluk, kadınlar için önemlidir. Ancak, bazen düşüncelerimizi saklamamız bazen eşimizi beğenmemiz nedeniyle mutsuz olabiliyoruz. En yakın arkadaşınız ‘Yüksek Topuklar’ olarak, cinsellikle ilgili sormaktan çekilen konulara açıklık getiriyor, kadınlar için cinsellikte mutluluk tüyoları sunuyoruz.

Vücudunuzdan hoşlanmıyorsanız değiştirin!

Aslında çoğu kadın, kendi vücuduna karşı inanılmaz derecede acımasızdır. Göğüslerini, kilosunu, vajinasını hatta koltuk altını bile beğenmez. Bu güvensizlik elbette cinsel hayatına yansır, kendini mutlu hissedemez.

Çözüm ise belli: Kendinizi olduğu gibi kabul edip sevin veya değiştirmek için çaba harcayın. Örneğin, fazla kilonuz varsa diyet ve spora başlayın. Vajinal bölgede kararmalar varsa, genital bölge beyazlatıcı krem kullanın. Göğüsleriniz küçük veya büyükse, istediğiniz görüntü için göğüs estetiği yaptırın.

Erkeklerin detaylara takılmadığını fark edin!

Şimdiye kadar yüzlerce erkekle cinsellik hakkında konuştuk, kadınlar hakkında fikirlerini sorduk. Emin olun, hiçbiri bizim kadar detaylara önem vermiyor. Hatta, acılara katlanıp genital bölgeye ağdaya yaptırıyoruz ya, çoğu erkek için bu bölgede tüyler olup olmaması gerçekten önemli değil! Elbette, pak kokmanız ve pak olmanız önemli ama genital bölgede tüyler var diye cinsellikte mutsuz olmayın. Aynı şekilde selülitlerin olması, erkekler için aka bir mesele değil; rahat olun.

Klitoral orgazm olmaktan utanmayın!

Kadınlar ve erkekler arasında klitorise dokunarak orgazm olmak küçümseniyor. Neden? Hiçbir mantıklı sebebi yok! Klitoriste binlerce sinir hücresi var ve orgazm olamıyorum diyen kadınlara bile 3 dakikalık bir masajla müthiş bir orgazm zevki yaşatabilir. Partnerinizden bunu isteyin: El veya ağız yoluyla klitorisle ilgilensin, hatta sevişme sırasında siz de kendinize dokunun. Cinsellikte ayıp yoktur, o anı sadece siz yaşıyor ve görüyorsunuz.

Müzik ve mumlarla havaya girmeyi deneyin!

Sevişirken bulunduğumuz atmosfer bizi gerçekten etkiliyor. Belki klişe gelebilir ama erotik müzikler ve mumlar eşliğinde sevişmek, cinsellikte mutluluğu artırıyor. Fakat, bu hazırlığı erkeklerden beklemeyin. Siz müziği seçin, mumları yakın ve birlikte olmanın tadını çıkarın!

Aynı şekilde tütsüler, masaj jelleri, tüyler de cinsellikte mutluluğu artırıp kendinizi daha çekici hissetmenize yardımcı olur.

Mutlu olmak için yeni cinsel pozisyonlar deneyin!

Yüzlerce sevişme pozisyonu var ama onlardan hangisi size uygun, biliyor musunuz? Öğrenmek için denemeniz gerekiyor. Belki kadının altta, erkeğin üstte olduğu pozisyon size uygun değildir. Köpek stilinde daha derin zevk alıyorsunuzdur da üstte olmak hoşunuza gitmiyordur. Cinsellikte mutlu olmak için partnerinize yeni pozisyonlar denemek istediğinizi söyleyin, buna mutlaka olumlu cevap verecektir. Kendinizi rahat bırakın, vücudunuzu esnetin ve yeni keşifler için cinsellik dünyasında yola çıkın!

Benzer Yazılar

7 Şubat 2018 günlük burç yorumu
7 Şubat 2018 günlük burç yorumu
İyi hissetmek için 9 tavsiyemiz var!
İyi hissetmek için 9 tavsiyemiz var!
İlişkinizin tehlikede olduğunu nasıl anlarsınız?
İlişkinizin tehlikede olduğunu nasıl anlarsınız?

Sosyal Medyada Paylaş

Facbook ile yorum yap!

Sende bir yorum yap! Toplam 0 yorum var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  • Burçlar